• اعتماد شبکه پرهام

  ارائه دهنده خدمات و تجهیزات پسیو شبکه

  خدمات مشاوره و ارائه راه حل های کاملا تخصصی در زمینه شبکه به صورت تلفنی و رایگان

  شرکت خدمات شبکه اعتماد شبکه پرهام

خدمات شبکه

شرکت خدمات شبکه اعتماد شبکه پرهام مستقر در تهران با سال ها سابقه فعالیت در حوزه شبکه و خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و ایران ، با تیم کار آزموده و متخصص ، به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی می نماید با بهره گیری ازکارشناسان مجرب و کار آزموده در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، فعالیت خود را  همواره دنبال نماید. فعالیت ما در زمینه سخت افزار، نرم افزار ، اکتیو و پسیو شبکه می باشد و در همین راستا با شرکت ها و سازمانها همکاری مستمر داشته و با ارائه خدمات مشاوره و طراحی و اجرای پروژه های شبکه و دیتا سنتر ، سرویس و نگهداری آنها تجارب بسیاری را کسب  نموده ایم .

شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه در تهران

تجهیزات شبکه و سرور، برای برقراری ارتباط بین دستگاه های موجود در یک شبکه خدمات کامپیوتری بکار برده می شوند. با پیشرفت تکنولوژی و ادغام شبکه های کامپیوتری مبتنی بر IP، تجهیزات شبکه و سرور بسیار مورد توجه افراد و مدیران شبکه قرار گرفته است. بهترین تجهیزات شبکه و برترین برند های شبکه را از اعتماد شبکه پرهام بخواهید… تجهیزات سخت افزاری شبکه، به دو دسته تجهیزات شبکه اکتیو و خدمات تجهیزات پسیو شبکه تقسیم می گردند که از میان تجهیزات اکتیو میتوان به دستگاه هایی مانند سوئیچ شبکه، روتر و ذخیره ساز تحت شبکه NAS اشاره نمود .اعتماد شبکه پرهام آخرین قیمت اجناس مورد نیاز را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران

خدمات پسیو شبکه   : تجهیزات پسیو شبکه یا غیر فعال یکی از انواع تجهیزات شبکه و سرور هستند که قابل برنامه ریزی نیستند و نمی توان روی اطلاعات تبادل شده در شبکه تغییری ایجاد کرد. در واقع برای نصب و پیکربندی تجهیزات شبکه و سرور مورد استفاده قرار می گیرند. خدمات نصب داکت و ترانک و نود های شبکه ، راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات ، نصب و راه اندازی سوئیچ ها و روتر ها ، طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN) ، طراحی و راه اندازی ارتباطات بین شبکه ای راه دور (Wireless) ، کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، خطوط فیبر نوری ، نصب و آرایش انواع رک و …

خدمات شبکه های کامپیوتری در تهران

تجهیزات اکتیوشبکه ، سیگنال ها الکترونیکی را تولید ، بازتولید، هدایت و مسیریابی می کنند. تجهیزات اکتیو یا فعال، در شبکه سیگنال ها را تولید کرده و از طریق تجهیزات پسیو سیگنال ها را در خدمات شبکه جابه جا می کنند. شرکت اعتماد شبکه پرهام مجری تمامی خدمات مربوط به شبکه در تهران و کرج با سابقه ی ده ساله در اجرا شبکه پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس ، راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی ، مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه ،پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار و….

خدمات شبکه در کرج

کابل شبکه یک بستر ارتباطی است که برای تبادل داده، اشتراک گذاری و متصل ساختن دستگاه‌های یک شبکه به یکدیگر یا به سایر شبکه‌ها به ار برده می‌شود. کابل‌های شبکه با توجه به نوع هم‌بندی و اندازه شبکه انواع گوناگونی مانند: کابل هم محور، کابل فیبر نوری و کابل زوج به هم تابیده شده دارند.  فروش کابل شبکه در برند های متنوع با ضمانت کیفیت . انتخاب کابل شبکه مناسب یکی از موارد بسیار با اهمیت در راه اندازی یک شبکه کامپیوتری است زیرا این محصولات در انواع مختلف و با متراژهای متفاوت در بازار موجود می باشد. بسیار مهم است که برای شبکه خود کابل شبکه درست و مناسب را خریداری کنید .

پشتیبانی شبکه در تهران

امروزه ارتباطات و خدمات شبکه های کامپیوتری بخش اجتناب ناپذیری از مباحث حوزه فناوری اطلاعات است. جهت شناسایی تهدیدات و مبارزه با آنها سرویس‌ها و ابزارهایی وجود دارند که این تهدیدات را شناسایی می‌کنند و کار متخصصان امنیت شبکه را برای تامین آن آسان می‌‌کنند. ارائه خدمات مشاوره و کنترل دسترسی ها ، بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت ها و کنترل دسرسی به اطلاعات ، راه اندازی مدیریت کنترل پهنای باند ، نصب و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات ، پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما ، ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با ارائه گزارش با بودجه شما.

خدمات شبکه در تهران

کابل کشی زمینی و هوایی فیبر نوری از مواردی است که به تخصص بالایی نیازمند است. می توانید برای دریافت خدمات کابل کشی فیبر نوری شبکه کامپیوتری و مخابرات و دریافت تعرفه کابل کشی فیبر نوری شبکه با اعتماد شبکه پرهام تماس حاصل فرمایید. انجام خدمات فیوژن فیبر نوری با جدیدترین دستگاه های موجود. فیوژن فناوری جدیدی است که به منظور ایجاد اتصال بین دو کابل نوری استفاده می شود که به ان جوش فیبر نوری هم می گویند ، در این روش از گرما برای اتصال فیبرهای نوری به یکدیگر استفاده می شود. جوش دادن دو فیبر نوری توسط دستگاهی به نام فیوژن انجام می شود.

 

دعوت به همکاری با خدمات شبکه اعتماد شبکه پرهام

چرا خدمات راه اندازی شبکه ما

ابزارهای پیشرفته

انجام و تست شبکه با ابزار های پیشرفته و روز دنیا

ده سال تجربه اجرا

ده سال تجربه طراحی و اجرای شبکه به بهترین نحو ممکن

قیمت های رقابتی

قیمت های ارئه شده بر مبنای عرف بازار

زمان بندی مناسب

زمان بندی مناسب در اجرای پروژه های شبکه

ده سال تجربه

تجربه بالای ما درطراحی و اجرای خدمات شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی فوق العاده

پشتیبانی 24 ساعته و همراهی با شما در تمامی مراحل

مقالات اعتماد شبکه پرهام

به دنبال یک مشاور ، طراح و مجری خدمات شبکه به صرفه در تهران برای پروژه خود هستید

خدمات شبکه در تهران

 •  راه اندازی  و اجرای سرور دامین جهت مدیریت دسترسی
 • راه اندازی سیستم بک آپ گیری از اطلاعات شرکت ها
 • پیاده سازی سیستم دسترسی به اطلاعات و دیتابیس ها
 • مشاوره در خصوص  طراحی و راه اندازی مدیریت اینترنت ، کاربران و پهنای باند
 • کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق و تلفن
 • کابل کشی برق و برق اضطراری
 • راه اندازی خطوط فیبر نوری و فیوژن
 • راه اندازی و نصب سرور
 • نصب و آرایش فنی انواع رک های دیواری و ایستاده
 •  راه اندازی و نصب Microsoft CRM , Share Point , Exchange Server

خدمات شبکه درکرج

شبکه (Network) ، مجموعه ای از خدمات سیستم های کامپیوتری، سخت افزار و نرم افزار های مربوط به شبکه و تجهیزات ارتباطی همانند : کابل های شبکه و یا تجهیزات بی سیم است. شبکه به طور کلی به دو بخش سخت افزار (Passive) و نرم افزار (Active) تقسیم می شود.

مشتریان ما

واقعا لذت بردم از کار کردن با مجموعه اعتماد شبکه پرهام و بخصوص جناب حاجی پور عزیز

ابراهیم بدیعیzafaranicزعفرانیک

کار کردن و همکاری با اعتماد شبکه واقعا خوب بود تمامی خدمات شبکه ما رو در نمایندگی تهران و کرج به نحو احسنت انجام دادند.تبریک به مجموعه اعتماد شبکه پرهام که این حس اعتماد رو به وجود آوردند.

امین پیر حیاتی سبز گستران

خدمات شبکه جهت شرکت ها و موسسات از اولویت های خدمات شرکت اعتمماد شبکه پرهام می باشد که در این زمینه بیش از ده سال سابقه و تجربه همراه مماست ، کار با اداره برق استان تهران ، دانشکده علوم پزشکی، وزارت دفاع، شبکه افق ، سازمان برنامه و بودجه، بانک ملی و…. از سوابق ما می باشد.
 • کابل کشی شبکه  و ساختمان – پسیو شبکه و تلفن
 • نصب دوربین مداربسته
 • تست فلوک
 • نصب و راه اندازی سرور های HP , Supermicro , Intel
 • رفع اشکالات شبکه و مشکلات روزمره
 • نصب انواع تجهیزات شبکه
 • امنیت شبکه
 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه
 • نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …
 • ارائه بهترین تجهیزات شبکه
 • مشاوره اجرای شبکه
 • نگهداری، پشتیبانی و پیکربندی حرفه ای تجهیزات شبکه سوئیچ ٬ روتر و …
 • فروش انواع سرور و ups
 • نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …
 • فروش انواع کابل شبکه با ضمانت تست فلوک
 • ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

فکر راه اندازی یک شبکه خوب در محیط  کار خود هستید؟ می خواهید از جدیدترین فناوری در محیط شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنیدیا شبکه فعلی خود را گسترش دهید؟ شرکت اعتماد شبکه پرهام آماده انجامم تماممی پروژه های شما در اسرع وقت می باشد. در زمینه طراحی و مدیریت شبکه های کامپیوتری با سرعت بالا برای شرکت ها و کسب و کارهای شما آماده ارائه نظر و مشاوره کارشناسی در اسرع وقت هستیم.با شماره های ما در تماس باشید.