وبلاگ
پشتیبانی و خدمات شرکت اعتماد شبکه پرهام

شرکت پشتیبانی خدمات شبکه کامپیوتری

شرکت پشتیبانی شبکه

شرکت پشتیبانی شبکه : شرکت خدمات شبکه کامپیوتری اعتماد شبکه پرهام ارائه دهنده خدمات شبکه ،در ایران و تهران و منطقه جردن، و تامین تجهیزات شبکه ازقبل کابل شبکه ، فیبر نوری ، کیستون شبکه و …. مفتخر است با تجربه ده ساله خود تمامی خدمات شبکه های کامپیوتری را به بهترین نحو ممکن ارائه و پشتیبانی می کند.در ادامه با خدمات شبکه ارائه شده توسط ما بیشتر آشنا شوید.

 شرکت پشتیبانی شبکه

شرکت پشتیبانی خدمات شبکه

پشتیبانی شبکه 

استفاده از خدمات شبکه (network-services) برای بهبود کیفیت کسب و کار یکی از عوامل حیاتی هر سازمان و یا شرکتی میباشد که برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی انجام داده و مزایایی همچون بهبود سرعت عمل در کار ، بالا بردن راندمان کاری ، جلوگیری از اتلاف وقت کارمندان ، داشتن گزارشات متعدد ، صرفه جویی در هزینه  ، امنیت ، در دسترس بودن اطلاعات و … را شامل میشود.

خدمات شبکه در جردن

 

در کسب و کارهای امروزی بهره نبردن از این سرویس ها موجب میشود که به رقبا فرصت مناسبی برای کنار زدن خود بدهید. در این راستا طراحی صحیح نسبت به نوع کسب و کار ، جزو مهمترین نکات میباشد و بسیار دیده شده که شرکت و سازمان ها با پرداخت هزینه های گزاف ، به دلیل انتخاب نادرست در طراحی و نوع سرویس ها و یا پیاده سازی غیر اصولی شبکه های کامپیوتری نه تنها به کسب و کار خود رونق نداده بلکه درگیری ها و بحران های خود را افزایش داده اند.

نگهداری و پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه امروزه به دلیل گسترش تجهیزات و سرویس های موجود در سازمان ها و شرکت ها پیچیده و گسترده تر شده ، به طوری که بسته به نوع طراحی و سرویس های ارائه شده در هر مجموعه ای متفاوت میباشد. اگر شبکه به طور صحیح و با تجهیزات استاندارد راه اندازی گردد ، زمانی که برای پشتیبانی آن صرف میشود به حداقل خواهد رسید.

در صورت ایجاد بستر و زیرساخت مناسب امکان پشتیبانی شبکه از راه دور ، زمان پاسخگویی را بالا میبرد. کارشناسان اعتماد شبکه پرهام  آماده پاسخگویی و مشاوره در این حوزه و تمامی حوزه های شبکه میباشند.

 

خدمات شبکه های کامپیوتری در جردن

خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری 

در حال حاضر خدمات شبکه های کامپیوتری فقط مربوط به توانایی ارائه آن نیست، بسیاری از شرکتهای کامپیوتری توانایی ارائه خدمات شبکه را دارا هستند ولی مشتریان این حوزه سرعت ارائه خدمات همراه با کیفیت بالای ارائه خدمات شبکه را ترجیح میدهند و انتخاب خود را در گرو داشتن این دو شرایط می دانند.

اغلب شرکت هایی که خدمات شبکه های کامپیوتری به مشتریان خود میدهند از ضعف شدید در نحوه ارائه به موقع و دقیق خدمات شبکه برخوردار هستند و حتی نحوه برخورد با مشتریان را نمیدانند به همین دلیل مشتریان خود را پس از انجام اولین کار از دست می دهند .

شرکت اعتماد شبکه پرهام در محدوده جردن توانسته است با دقت و سرعت بالا در ارائه خدمات شبکه مشتریانی را جذب کند که از شرکتهای پشتیبانی شبکه قبلی خود به دلیل عدم انجام تعهدات در زمان مورد نظر ، رضایت کافی را نداشته اند و دلیل رضایتمندی مشتریان توجه به درخواست های مشتری و مرتفع کردن آنها در مدت زمان مناسب با بالاترین سطح کیفیت بوده است.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری 

شرکت ها و سازمان هایی که شبکه های کابلی قدیمی دارند و از شبکه غیر اصولی و غیر یکپارچه برخوردار هستند ، با استفاده از خدمات شبکه یک شرکت معتبر و خوش نام میتوانند تجهیزات و طراحی شبکه شرکت خود را تعویض و ارتقا دهند و یک شبکه یکپارچه و قابل توسعه در سازمان خود پیاده سازی کنند.

شرکت پشتیبانی شبکه

اگر از صاحبان کسب و کارهای کوچک و  نوظهور هستید و قصد راه اندازی شبکـه جدیدی را در محـل کار خود دارید ، باید به امکانات کافی و مورد نیاز جهت راه اندازی شبکـه ای کار آمد توجه کافی داشته باشید، زیرا راه اندازی یک زیرساخت مناسب و با کیفـیت و مطلوب می‌تواند در طولانی مدت هزینه‌های جانبی نگه داری از شبکه را به شکل چشم گیری کاهش دهد.

عیب یابی شبکه جردن

عیب یابی شبکه

اگر در پایه کار ، از افراد غیرمتخصص و تجهیزات ناکارآمد استفـاده کنید، به طور حتم بعد از مدت زمان کوتاهی عملکـرد شبکـه مختل خواهد شد. این اختلال ممکـن اسـت به سیم کشـی یا داکت زنی کابل‌ها در شبکـه مربوط باشد، یا امکـانات سخت افزاری و نرم افـزاری موجود در شبکـه از کیفیت لازم برخـوردار نباشند. همیـن امر سبب می‌شود که شبکه به طور ناگهـانی قطـع گردد و امکان از دست دادن اطلاعـات و داده های شبکـه افزایش پیدا کند.

راه اندازی انواع شبکه ها متناسب با نیاز مشتری

متخصصان شبکه و برنامه نویسان حرفه ای ما در شرکت اعتمادشبکه پرهام در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین سطح از خدمات شبکه برسید. تیم اعتماد شبکه پرهام  پس از دریافت درخواست شما متناسب با نیاز و بودجه شما و بر اساس دانش و تجربه راهکارهای عملی را در قالب پروپوزال (طرح پیشنهادی) ارائه خواهد نمود.

خدمات شبکه در جردن

تمامی خدمات ما از جمله خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه ، مشاوره راه اندازی سرور و … دارای یک پشتیبانی رایگان به مدت یک ماه است. پشتیبانی ما دلیل روشنی است بر کیفیت خدمات ما و تضمینی برای رضایت شما .

هماهنگی بین بخش های فروش و فنی امکان بازدید، بررسی وضعیت موجود، پیشنهاد راهکار و در نهایت ارائه قیمت خدمات را در کمترین زمان برای شما فراهم میکند .شرکت اعتماد شبکه پرهام اعزام نیرو را در کمتر از ۲۴ ساعت پس از درخواست مشتری در محدوده جردن تضمین مینماید.

خدمات پسیو شبکه جردن

خدمات پسیو شبکه جردن

خدمات پسیو شبکه شامل :

 • کابل کشی شبکه شامل نصب داکت و ترانک و نودهای شبکه
 • نصب و راه اندازی سوئیچ ها و روتر ها
 • راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
 • کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق ، برق اضطراری و تلفن
 • راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات
 • نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده
 • ارائه تجیهزات شبکه اعم از روتر ، سوئیچ ، فایروال ، سرور ، رک
 • طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN)
 • طراحی و راه اندازی ارتباطات بین شبکه ای راه دور (Wireless)

خدمات اکتیو شبکه 

خدمات اکتیو شبکه شامل :

 • راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس
 • راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
 • پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
 • پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار
 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه
 • مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
 • ارائه راهکار های مجازی سازی VMware , Citrix

خدمات امنیت شبکه 

 • ارائه خدمات مشاوره جهت امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
 • بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت ها و کنترل دسترسی به اطلاعات 
 • راه‏ اندازی مدیریت کنترل پهنای باند اینترنت
 • ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه 
 • ویروسیابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
 • پشتیبانی دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
 • نصب و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات

پشتیبانی شبکه

 

شرکت های زیادی در زمینه انجام پروژه های شبکه های کامپیوتری مشغول فعالیت هستند، اعتماد شبکه پرهام با تکیه بر سابقه ده ساله خود در زمینه خدمات شبکه در جردن ، کرج ، و سایر نقاط ایران با پرسنل متخصص در این زمینه آماده انجام تمامی پروژه ها (اکتیو و پسیو شبکه) میباشد.

جهت انجام پروژه های شبکه میتوانید با شماره های ما درتماس باشید و از مشاوره ، برنامه ریزی تا اجرا و تامین تجهیزات شبکه را با خیال راحت به ما واگذارکنید.

3 پاسخ

تعقیب

 1. خدمات گفت:

  عاالی بود

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *